fbpx

Otvaranje ski sezone na Torniku

skiing-4835024_1920

U sredu, 13. januara, počinje ski sezona na Torniku. Za skijaše i bordere biće otvorena plava staza. Radno vreme ski centra je svakog dana od 9 do 16 sati.

JP Skijališta Srbije preduzela su neophodne mere kako bi se obezbedili uslovi za bezbedan početak sezone i bezbrižno skijanje. Na ski centru se strogo poštuju sve propisane epidemiološke mere, pa za otvaranje ski sezone neće biti organozovani muzički i drugi zabavni događaji.

U Info centru Turističke organizacije Zlatibor, koji se nalazi na Kraljevom trgu, postavljen je uređaj PICKUP BOX na kome se mogu podići ski karte kupljene preko veb šopa Skijališta Srbije. Uređaj će biti dostupan u okviru radnog vremena Info centra, svakog dana od 9 do 17 sati.

Karte koje su kupljene preko web shopa mogu se na jednostavan način, beskontaktno preuzeti preko ovog uređaja skeniranjem vaučera koji dobijate na svom telefonu. Skeniranjem QR koda, karte se izrađuju automatski.

Još jedan PICKUP BOX uređaj postavljen je i na Ski centru Tornik, a karte je moguće preuzeti i tradicionalnim putem, na prodajnim mestima ski centra.

Izvor: eKapija

Fotografija: Pixabay.com

PODELITE TEKST

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

MOŽDA VAM SE SVIDI

IZDVOJENO

zapratite nas

Prijavite se na naš newsletter i budite u toku sa aktuelnostima iz sveta turizma

about-img.jpg

Prijavite se na newsletter

Budite u toku sa najnovijim dešavanjima na tržištu turizma!