“Novosadski dani piva” naziv je nove manifestacije, koja će biti održana na Novosadskom sajmu 4. i 5. novembra u Hali Master.
Očekuje se dolazak “malih” i “velikih” pivara iz Srbije i regiona, u saradnji sa Agencijom za bezbednost saobraćaja na njihovom simulatoru “pijane vožnje” svi zainteresovani će moći da uvide opasnost vožnje u alkoholisanom stanju.
Organizatori su najavili nastup Nena Belana i njegove grupe Fiumens, 4. novembra kada će nastupiti i grupa Psihomodo pop, dok će dan kasnije, koncert održati održati legende YU rock scene – Divlje jagode i Atomsko sklonište.
Kako je navedeno u saopštenju, radno vreme manifestacije će biti od 18 sati, a ulaznice se mogu naći u pretprodaji na biletarnicama Gigstixa, po ceni od 500 dinara za jednodnevnu, dok će dvodnevna karta stajati 800 dinara.
Glavni organizator je kompanije Ninamedia.
Izvor: eKapija
Fotografija: Pixabay